Güncel Forum Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Güncel Forum Siteniz

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

BAŞBAKAN ERDOĞAN'A BAĞIRIP DİLEKÇE VERMEK İSTEDİ

YazarMesaj
KaPriSs
Co-Administrator
Co-Administrator
KaPriSs

Tecrübe : 24429
Rep Puan : 202

BAŞBAKAN ERDOĞAN'A BAĞIRIP DİLEKÇE VERMEK İSTEDİ Empty
MesajKonu: BAŞBAKAN ERDOĞAN'A BAĞIRIP DİLEKÇE VERMEK İSTEDİ   BAŞBAKAN ERDOĞAN'A BAĞIRIP DİLEKÇE VERMEK İSTEDİ I_icon_minitimePtsi Mayıs 04, 2009 1:08 pm

Erdoğan'ın, Anadolu Gösteri Merkezi'ndeki Vakıflar Haftası töreninde konuşma yaptığı sırada bir vatandaş, elinde dilekçeyle Başbakan ile görüşmek istediğini belirterek, bağırmaya başladı.

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, bir vatandaşın kendisine dilekçe verme girişimiyle ilgili olarak, ''Dilekçesini aldım, şu anda görüşme talebi var. İçeriğini bilemiyorum, herhalde terfidir'' dedi.

Adı açıklanmayan bu kişi, Başbakanlık korumaları tarafından etkisiz hale getirilerek dışarı çıkarıldı. Bu kişinin salon dışına çıkarıldığı sırada ''Başbakana ulaşamıyorum ben, bir maruzatım var'' diye bağırdığı duyuldu.

Bu sırada, tören programını sunan sanatçı Kenan Işık'ın, vatandaşın Başbakana dilekçe vermek istediğini söylemesi üzerine, Erdoğan dilekçeyi aldığını işaret etti.

Başbakan Erdoğan, daha sonra, gazetecilerin ''Bir vatandaş size dilekçesini ulaştıramamış galiba, görüştünüz mü ya da görüşecek misiniz?'' sorusu üzerine, ''Dilekçesini aldım, okudum. Şu anda görüşme talebi var, sadece görüşme talebi var'' dedi. Erdoğan, dilekçenin içeriğinin sorulması üzerine, ''Bilemiyorum, herhalde terfidir'' yanıtını verdi.

Erdoğan, ''Devlet memuruymuş galiba'' sözleri üzerine ''Evet'' dedi. Bir gazetecinin ''Görüşecek misiniz?'' sorununa Erdoğan, ''Görüşürüm, neden görüşmeyeyim. Bu mu yani, bunun için mi bu kadar telaş ettiniz'' karşılığını verdi. Başka bir gazetecinin de ''Siz konuşurken birden sahneye fırlayınca...'' demesi üzerine, Erdoğan, ''Böyle sahneye fırlayanlar ara sıra oluyor'' diye konuştu.
PayLaSim
Misafir

MesajKonu: Geri: BAŞBAKAN ERDOĞAN'A BAĞIRIP DİLEKÇE VERMEK İSTEDİ   BAŞBAKAN ERDOĞAN'A BAĞIRIP DİLEKÇE VERMEK İSTEDİ I_icon_minitimeÇarş. Mayıs 06, 2009 3:06 pm

görüşüp napıcak iş isticek...
DeLyy
Misafir

MesajKonu: Geri: BAŞBAKAN ERDOĞAN'A BAĞIRIP DİLEKÇE VERMEK İSTEDİ   BAŞBAKAN ERDOĞAN'A BAĞIRIP DİLEKÇE VERMEK İSTEDİ I_icon_minitimeÇarş. Mayıs 06, 2009 3:07 pm

Bence iş istemicek niye işten atıltım die sorucak
ULu_BeY
Misafir

MesajKonu: Geri: BAŞBAKAN ERDOĞAN'A BAĞIRIP DİLEKÇE VERMEK İSTEDİ   BAŞBAKAN ERDOĞAN'A BAĞIRIP DİLEKÇE VERMEK İSTEDİ I_icon_minitimeÇarş. Mayıs 06, 2009 3:08 pm

Muhabbetin sonu gene iş istemeye varıcak...Smile
YoHaN
Misafir

MesajKonu: Geri: BAŞBAKAN ERDOĞAN'A BAĞIRIP DİLEKÇE VERMEK İSTEDİ   BAŞBAKAN ERDOĞAN'A BAĞIRIP DİLEKÇE VERMEK İSTEDİ I_icon_minitimeÇarş. Mayıs 06, 2009 3:09 pm

bence batan bi esnaf kredi isticek:D

BAŞBAKAN ERDOĞAN'A BAĞIRIP DİLEKÇE VERMEK İSTEDİ
1 sayfadaki 1 sayfası