Güncel Forum Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Güncel Forum Siteniz

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

EMRE BELÖZOĞLU NEDEN DEIVID İLE TARTIŞTI ?

YazarMesaj
KaPriSs
Co-Administrator
Co-Administrator
KaPriSs

Tecrübe : 24429
Rep Puan : 202

EMRE BELÖZOĞLU NEDEN DEIVID İLE TARTIŞTI ? Empty
MesajKonu: EMRE BELÖZOĞLU NEDEN DEIVID İLE TARTIŞTI ?   EMRE BELÖZOĞLU NEDEN DEIVID İLE TARTIŞTI ? I_icon_minitimePtsi Mayıs 04, 2009 1:31 pm

EMRE BELÖZOĞLU NEDEN DEIVID İLE TARTIŞTI ? 30121-89591

Emre Deivid ile sahada kapıştı. Aragones'in sakinleştirmesine bile tepki gösterdi. Yıldız oyuncu o anları anlattı.

Fenerbahçeli futbolcu Emre Belözoğlu, Turkcell Süper Lig'deki derbi maçta deplasmanda Beşiktaş'ı 2-1 yenerek, kendilerinden beklenen iyi oyunu sergilediklerini söyledi.

Emre Belözoğlu, maçtan sonra yaptığı açıklamada, Beşiktaş'tan daha iyi mücadele ettiklerini savunarak, ''Kazandığımız için mutluyuz. Derbi maçların favorisi yok. Beşiktaş, önemli puan avantajına sahip olmasına rağmen kazanamadı. Bizden beklenen iyi oyunu sahaya yansıttık. İnşallah devamı gelir ve sezonu iyi bir şekilde bitiririz'' diye konuştu.

SAHA İÇİNDE KALACAK BİR TARTIŞMA

Karşılaşmada takım arkadaşı Deivid ile yaşadığı tartışmaya da değinen Emre, ''3-4 günlük idmanla maça çıktım. Sakatlığım hafif de olsa yorgunluk yaratıyordu. İkinci yarıda 15-20 dakika oynayabileceğimi söyledim. Deivid ile tartıştık, o yüzden çıktım havası oldu. Böyle birşey yok. Hocamdan çıkarmasını ben istedim. Deivid ile saha içinde kalacak bir tartışma yaşadık. Böyle şeyler olabiliyor'' dedi.

EMRE BELÖZOĞLU NEDEN DEIVID İLE TARTIŞTI ?
1 sayfadaki 1 sayfası