Güncel Forum Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Güncel Forum Siteniz

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

İCRA MÜDÜRÜNE CİNSEL TACİZ SORGUSU

YazarMesaj
PayLaSim
Misafir

İCRA MÜDÜRÜNE CİNSEL TACİZ SORGUSU Empty
MesajKonu: İCRA MÜDÜRÜNE CİNSEL TACİZ SORGUSU   İCRA MÜDÜRÜNE CİNSEL TACİZ SORGUSU I_icon_minitimeSalı Mayıs 05, 2009 7:10 pm

İCRA MÜDÜRÜNE CİNSEL TACİZ SORGUSU 4856280100-96011

Sakarya'da görev yapan bir avukatın yanında çalışan bayan sekreter, kendisine cinsel tacizde bulunduğunu iddia ettiği ilçe icra müdürü hakkında savcılığa şikayette bulundu.

A.D.'nin kendisine cinsel tacizde bulunduğu iddiasıyla önce ilçe Cumhuriyet Savcılığı ile Sakarya Cumhuriyet Savcılığı'na giderek şikayetçi oldu. Olayın ardından açıklama yapan E.Y., yanında çalışan sekreter E.T.'nin icra dosyalarını almaya gittiğinde müdür A.D.'nin odasında makas aldığını anlattığını iddia etti.

E.Y. iddiasında, sekreterin daha önce de defalarca müdür A.D.'nin sekreter E.T.'ye tacizde bulunduğunu öğrendiğini ve savcılığa giderek şikayetçi olduklarını söyledi. Tacize maruz kalan sekreter E.T. ise başından geçen olayı anlatırken, "Müdür A.D.'nin odasına gittim. Benim yanağımdan makas alarak 'benden bir şey istersen her şey bende var' dedi . Daha önce de defalarca müdür A.D. benden makas alarak çeşitli sözler sarf etti. Ben eşime söylemekten çekindim. Baktım olacak gibi değil, tacize devam edince olayı önce patronum E.Y.'ye anlattım. O da eşime anlatmamı söyledi. Birlikte savcılığa giderek şikayetçi olduk" dedi.

Öte yandan A.D.'nin, ilçeye 1 yıl önce atandığı evli ve 2 çocuk babası olduğu öğrenilirken, olayla ilgili çok yönlü soruşturma başlatıldı.

İCRA MÜDÜRÜNE CİNSEL TACİZ SORGUSU
1 sayfadaki 1 sayfası