Güncel Forum Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Güncel Forum Siteniz

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

TEVEZ LA LİGAYI İSTİYOR..

YazarMesaj
KaPriSs
Co-Administrator
Co-Administrator
KaPriSs

Tecrübe : 24429
Rep Puan : 202

TEVEZ LA LİGAYI İSTİYOR.. Empty
MesajKonu: TEVEZ LA LİGAYI İSTİYOR..   TEVEZ LA LİGAYI İSTİYOR.. I_icon_minitimePtsi Mayıs 04, 2009 8:20 pm

TEVEZ LA LİGAYI İSTİYOR.. 8832Tevez_ManU08091

İngiltere Premier Lig ekiplerinden Manchester United'da forma giyen Arjantinli futbolcu Carlos Tevez, sezon sonunda takımdan ayrılmak istediğini söyledi.. Golcü oyuncu, hedefinin La Liga olduğunu da ifade etti..

Premier Lig ekiplerinden Manchester United'da forma giyen Arjantinli futbolcu Carlos Tevez, yedek beklemekten sıkıldığını ve bu nedenle sezon sonunda İngiliz ekibinden ayrılmak istediğini söyledi.

Hedefinin İspanya La Liga olduğunu ifade eden Tevez, henüz herhangi bir İspanyol kulübüyle görüşmediğini de sözlerine ekledi.

Bu sezon teknik direktörü Alex Ferguson'un ilk 11'de fazla forma şansı vermediği Tevez, İspanya'da yayın yapan Cadena adlı radyo kanalına yaptığı açıklamada, "Yedek kulübesinde çok fazla zaman geçirdiğim doğru ve ben daha fazla oynamak istiyorum. Manchester United'dan ayrılmak istiyorum. İnsanlara yalan söylemek için bir neden göremiyorum çünkü taraftarlar beni seviyorlar. Bu nedenle onlara yalan söyleyemem. İspanya'ya gitmek istiyorum. Evet bu doğru. Ancak henüz kesinleşen bir şey yok. Bir takım tercihi yapmış değilim. Manchester United'ın tarihine ve taraftarlarına saygı duyuyorum. Ancak kişisel olarak benim ayrılmak en iyi çözüm olacaktır" dedi.

Carlos Tevez bu sezon Premier Lig'de toplam 25 maçta forma giydi ve 3 gol kaydetti.

TEVEZ LA LİGAYI İSTİYOR..
1 sayfadaki 1 sayfası